BAKAN KURUM: ADIYAMAN’DA GEÇİCİ BARINMA ALANLARINI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA TESLİM ETMEYE BAŞLAYACAĞIZ

20 Mart 2023
BAKAN KURUM: ADIYAMAN’DA GEÇİCİ BARINMA ALANLARINI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA TESLİM ETMEYE BAŞLAYACAĞIZ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Adıyaman’da... TOKİ ve Emlak Konut Genel Müdürlüğümüzce hazırladığımız geçici barınma alanımızda afetzede kardeşlerimizi ağırlamak için son çalışmaları yapıyoruz. Önümüzdeki hafta teslim etmeye başlayacağız." ifadelerini kullandı.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen ve 11 ili etkileyen Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrasında depremzedelerin barınma ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalar son hız devam ediyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, sosyal medya hesabından Adıyaman'daki geçici barınma alanında afetzedeleri ağırlamak için çalışmaların son aşamaya geldiğini açıklayan bir video yayımladı.

Bakan Kurum yaptığı paylaşımda, "Adıyaman’da... TOKİ ve Emlak Konut Genel Müdürlüğümüzce hazırladığımız geçici barınma alanımızda afetzede kardeşlerimizi ağırlamak için son çalışmaları yapıyoruz. Önümüzdeki hafta teslim etmeye başlayacağız." ifadelerini kullandı.

Videolar