T.C. ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Kurumsal Web Sitesi

BAKANIMIZIN FAALİYETLERİ

Anne Özhaseki Dualarla Uğurlandı Anne Özhaseki Dualarla Uğurlandı 23.06.2017 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin dün yaşamını yitiren annesi Şükran Özhaseki'nin cenaze namazına katıldı.
 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANIMIZ SAYIN MEHMET ÖZHASEKİ'NİN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANIMIZ SAYIN MEHMET ÖZHASEKİ'NİN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR 22.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin annesi Şükran Özhaseki vefat etmiştir.
Bakan Özhaseki: “Kardeşlik Bizim En Kadim Duygularımızdan Birisi” Bakan Özhaseki: “Kardeşlik Bizim En Kadim Duygularımızdan Birisi” 17.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, toplu açılış ve temel atma törenine katılmak için Muş’a gitti.
Bakan Özhaseki “Yardımlaşma ve Dayanışma İçinde Oldukça Karşımızda Kimse Duramaz” Bakan Özhaseki “Yardımlaşma ve Dayanışma İçinde Oldukça Karşımızda Kimse Duramaz” 17.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkanlığı tarafından başlatılan "Gönül Köprüsü" projesi kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Muş'ta verilen iftar programına katıldı.
Bakan Özhaseki Başbakan Yıldırım İle Birlikte Diyarbakır'da Bakan Özhaseki Başbakan Yıldırım İle Birlikte Diyarbakır'da 16.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte Diyarbakır Sur'da, bedeli 57 milyon lirayı bulan Gazi ve Melikahmet Caddeleri Sokak Sağlıklaştırma Projesi 1. etap, Dicle Vadisi Projesi 1. etap ve restorasyonu tamamlanan tarihi yapıların açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Özhaseki: "İlk Gün Ne Dediysek Onu Yapmaya Gayret Ediyoruz" Bakan Özhaseki: "İlk Gün Ne Dediysek Onu Yapmaya Gayret Ediyoruz" 16.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakan Mehmet Özhaseki, teröristlerden temizlenen Sur ilçesinde inşa edilen konutlarda ve Dicle Vadisi rekreasyon alanında incelemelerde bulundu.
Bakan Özhaseki: “Kayseri'de Dönüşecek Bir Yer Kalmadı” Bakan Özhaseki: “Kayseri'de Dönüşecek Bir Yer Kalmadı” 14.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ankara’da bulunan “Kayseri İli Yardım Derneği”nin iftar davetine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bakan Özhaseki Ulus İtfaiye Meydanı Camii'ni inceledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bakan Özhaseki Ulus İtfaiye Meydanı Camii'ni inceledi 08.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile beraber Ulus İtfaiye Meydanı Camii'ni inceledi.
Bakan Özhaseki: “Gönlümüz Geniş Herkese Yerimiz Var” Bakan Özhaseki: “Gönlümüz Geniş Herkese Yerimiz Var” 07.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği’nin iftar programına katıldı.
Birleşmiş Milletler Okyanus Konferansına İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar Katıldı Birleşmiş Milletler Okyanus Konferansına İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar Katıldı 06.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve İklim Değişikliği Başmüzakerecisi Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar Birleşmiş Milletler Okyanus Konferansına katılım sağladı.
Her Bin Ton Atık Cep Telefonundan Bir Kilogram Altın Geri Kazanılıyor Her Bin Ton Atık Cep Telefonundan Bir Kilogram Altın Geri Kazanılıyor 06.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının geri dönüşüm faaliyetleri kapsamında altın, gümüş gibi değerli metaller ihtiva eden ve kullanım ömürlerini tamamlayarak toplanan her bin ton atık cep telefonundan, bir kilogram altın geri dönüşümü sağlandı.
Atıklardan Ekonomiye 3,5 Milyar Lira Katkı Atıklardan Ekonomiye 3,5 Milyar Lira Katkı 05.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından atık yönetimi konusunda yürütülen faaliyetler kapsamında, ekonomiye yaklaşık 3,5 milyar liralık katkı sağlandı. Geri dönüşüm tesislerinde 60 bin kişiye istihdam yaratıldı.
Bakan Özhaseki Dünya Çevre Gününde Açıklamalarda Bulundu: Türkiye Çevreyi En Az Kirleten Ülkeler Arasında Bakan Özhaseki Dünya Çevre Gününde Açıklamalarda Bulundu: Türkiye Çevreyi En Az Kirleten Ülkeler Arasında 05.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Ankara’da Mogan Gölü’nde devam eden “dip çamuru temizleme” şantiye sahasını ve sevgi çiçeği alanını ziyaret etti. Bakan Özhaseki, beraberindekilerle birlikte fidan dikim programına da katıldı.
Binalarda Yeni Dönem Başlıyor Binalarda Yeni Dönem Başlıyor 01.06.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, şehir yaşantısının en önemli sorunlarından biri olan gürültü kirliliğine karşı, binalarda kullanılan yalıtım sistemlerinin teknik kurallarını belirledi.
Bakan Özhaseki Yeşil Bakış Kısa Film Yarışmasının Ödül Törenine Katıldı Bakan Özhaseki Yeşil Bakış Kısa Film Yarışmasının Ödül Törenine Katıldı 27.05.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türkiye Çevre Koruma Vakfı tarafından düzenlenen "Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması"nın ödül töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla İstanbul'da düzenlendi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 sonraki sayfa son sayfa
f