HABERLER

“Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Antalya’da Başladı 26.04.2017 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Avrupa Birliği (AB) Yatırımları Dairesi Başkanlığı ile AB Türkiye Delegasyonu tarafından düzenlenen “Türkiye’de Atıksu Yönetimi Çalıştayı” Antalya’nın Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi’nde başladı.
Başkanlığımız Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcılarından Kimya Mühendisi Nurnisa ELÇİN uzmanlık tezini sundu. 14.04.2017 Başkanlığımız Çevre ve Şehircilik Uzman Yardımcılarından Kimya Mühendisi Nurnisa ELÇİN, "Mevzuat Bazında ve Uygulamada Türkiye'deki ve AB Ülkelerindeki Biyogaz Üretim Tesislerinin Değerlendirilmesi" konulu uzmanlık tezini sundu.
Aksaray Milletvekili Doç.Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ ve Aksaray Belediye Başkanı Sn. Haluk YAZGI, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 07.04.2017 Aksaray Milletvekili Doç.Dr. Mustafa SERDENGEÇTİ ve Aksaray Belediye Başkanı Sn. Haluk YAZGI ile beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret ettiler.
Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Oktay MARŞAP, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e ziyarette bulundu. 07.04.2017 Kastamonu Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Oktay MARŞAP, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e ziyarette etti.
Doç.Dr. Filiz DADAŞER ÇELİK, Doç.Dr. Nuray ATEŞ ve Doç.Dr. Nimet VAROLAN UZAL, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 09.03.2017 Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri Doç.Dr. Filiz DADAŞER ÇELİK ve Doç.Dr. Nuray ATEŞ ile Abdullah GÜL Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç.Dr. Nimet VAROLAN UZAL, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e ziyarette bulundular.
Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hayrettin ELDEMİR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 06.03.2017 Bilecik Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hayrettin ELDEMİR ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı emekli Müsteşar Yardımcısı Sn. Mustafa ELDEMİR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret ettiler.
Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Hamdi Görkem GENÇTÜRK ile Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Nazım YAKUT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 24.02.2017 Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Hamdi Görkem GENÇTÜRK ile Sivas Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Nazım YAKUT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti.
DİSKİ Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. M. Fırat TUTŞİ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 23.02.2017 Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. M. Fırat TUTŞİ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret ettiler.
Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi 22.02.2017 Çocuklar “Su Elçisi” oluyor “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi”nin açılışı gerçekleşti.
Polatlı Atıksu Projemizin 9. Yönlendirme Komitesi toplantısı gerçekleştirildi 22.02.2017 Polatlı Atıksu Projemizin 9. Yönlendirme Komitesi toplantısı gerçekleştirildi
KASMİB Müdürü Sn. Adnan TOT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 21.02.2017 Kastamonu Mahalli İdareler Birliği Müdürü ve aynı zamanda Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Adnan TOT ile beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, IPA-2 dönemi kapsamında hazırlanan KASMİB Katı Atık Yönetimi Projemiz hakkında bilgi paylaştılar.
Bakanlığımız Proje Değerlendirme Grubu Müşavirleri Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 17.02.2017 Bakanlığımız Proje Değerlendirme Grubu Müşavirlerinden Dr. Zekeriya SEVİM, Dr. Aydın YILDIRIM, Sn. Eyüp YAHŞİ ve Sn.Hamdi SERT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Başkanlığımız faaliyetleri hakkında bilgi aldılar ve yapılabilecek ortak çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundular.
Sayın Bakanımızın Danışmanlarından Y.Doç.Dr. Zülfikar BAYRAKTAR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 17.02.2017 Doçentlik çalışmaları için bir süreliğine bürokrasiye ara verip akademik kariyerine geri dönen Sayın Bakanımızın Danışmanlarından Y.Doç.Dr. Zülfikar BAYRAKTAR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e veda ziyaretinde bulunarak, Başkanlığımız faaliyetlerine akademik anlamda hangi konularda destek verebileceğine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.
Siverek Atıksu Projemizin 2 nci Yapım İşinin Aylık İzleme Toplantısı Gerçekleştirildi 16.02.2017 Siverek Atıksu Projemizin 2 nci Yapım İşi olan ve %85 oranında tamamlanan 'Siverek Atıksu Hattı ve Yağmur Suyu Kollektörleri Yapımı ile Esmer Çayı Rehabilitasyonu Yapım İşi'nin 28 inci aylık izleme toplantısı, ilgili müşavir ve müteahhit şirketlerin yetkilileri ile ŞUSKİ Genel Müdürü Sn. Mehmet Hamdi US ve proje uygulama birimin katılımıyla, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'in başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.
Siverek Atıksu Projemizin 1 inci Yapım İşinin Aylık İzleme Toplantısı Gerçekleştirildi 15.02.2017 Siverek Atıksu Projemizin 1 inci Yapım İşi olan ve %99 oranında tamamlanan 'Siverek Atıksu Arıtma Tesisi Yapım İşi'nin 30 uncu aylık izleme toplantısı, ilgili müşavir ve müteahhit şirketlerin yetkilileri ile ilgili Belediye temsilcilerinin katılımıyla, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 sonraki sayfa son sayfa