HABERLER

Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hayrettin ELDEMİR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 06.03.2017 Bilecik Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Hayrettin ELDEMİR ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı emekli Müsteşar Yardımcısı Sn. Mustafa ELDEMİR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret ettiler.
DİSKİ Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. M. Fırat TUTŞİ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 23.02.2017 Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ ve Genel Müdür Yardımcısı Sn. M. Fırat TUTŞİ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret ettiler.
Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi 22.02.2017 Çocuklar “Su Elçisi” oluyor “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi”nin açılışı gerçekleşti.
Polatlı Atıksu Projemizin 9. Yönlendirme Komitesi toplantısı gerçekleştirildi 22.02.2017 Polatlı Atıksu Projemizin 9. Yönlendirme Komitesi toplantısı gerçekleştirildi
KASMİB Müdürü Sn. Adnan TOT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 21.02.2017 Kastamonu Mahalli İdareler Birliği Müdürü ve aynı zamanda Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Adnan TOT ile beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, IPA-2 dönemi kapsamında hazırlanan KASMİB Katı Atık Yönetimi Projemiz hakkında bilgi paylaştılar.
Bakanlığımız Proje Değerlendirme Grubu Müşavirleri Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 17.02.2017 Bakanlığımız Proje Değerlendirme Grubu Müşavirlerinden Dr. Zekeriya SEVİM, Dr. Aydın YILDIRIM, Sn. Eyüp YAHŞİ ve Sn.Hamdi SERT, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Başkanlığımız faaliyetleri hakkında bilgi aldılar ve yapılabilecek ortak çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundular.
Sayın Bakanımızın Danışmanlarından Y.Doç.Dr. Zülfikar BAYRAKTAR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 17.02.2017 Doçentlik çalışmaları için bir süreliğine bürokrasiye ara verip akademik kariyerine geri dönen Sayın Bakanımızın Danışmanlarından Y.Doç.Dr. Zülfikar BAYRAKTAR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e veda ziyaretinde bulunarak, Başkanlığımız faaliyetlerine akademik anlamda hangi konularda destek verebileceğine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.
Siverek Atıksu Projemizin 2 nci Yapım İşinin Aylık İzleme Toplantısı Gerçekleştirildi 16.02.2017 Siverek Atıksu Projemizin 2 nci Yapım İşi olan ve %85 oranında tamamlanan 'Siverek Atıksu Hattı ve Yağmur Suyu Kollektörleri Yapımı ile Esmer Çayı Rehabilitasyonu Yapım İşi'nin 28 inci aylık izleme toplantısı, ilgili müşavir ve müteahhit şirketlerin yetkilileri ile ŞUSKİ Genel Müdürü Sn. Mehmet Hamdi US ve proje uygulama birimin katılımıyla, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'in başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.
Siverek Atıksu Projemizin 1 inci Yapım İşinin Aylık İzleme Toplantısı Gerçekleştirildi 15.02.2017 Siverek Atıksu Projemizin 1 inci Yapım İşi olan ve %99 oranında tamamlanan 'Siverek Atıksu Arıtma Tesisi Yapım İşi'nin 30 uncu aylık izleme toplantısı, ilgili müşavir ve müteahhit şirketlerin yetkilileri ile ilgili Belediye temsilcilerinin katılımıyla, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.
"Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ÇED Kapasitesinin Geliştirilmesi için Teknik Yardım" Projemizin Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi. 14.02.2017 Nihai faydalanıcısı Bakanlığımız Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü olan "Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ÇED Kapasitesinin Geliştirilmesi için Teknik Yardım" isimli Projemizin resmi Açılış Toplantısı, ilgili Genel Müdürlük ve AB Türkiye Delegasyonu temsilcileri ile ilgili müşavir şirket yetkililerinin katılımıyla, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER başkanlığında Ankara'da gerçekleştirildi.
TİSKİ Daire Başkanı Sn. Nevzat KAMİLOĞLU, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 13.02.2017 TİSKİ Planlama ve Yatırım Dairesi Başkanı Sn. Nevzat KAMİLOĞLU, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, IPA-1 dönemi kapsamında inşaat aşaması devam eden Akçaabat Su ve Atıksu Projemiz ile IPA-2 dönemi kapsamında hazırlık aşaması devam eden Trabzon İçmesuyu Projemiz hakkında bilgi paylaştılar.
Bakanlığımız Kalite Yönetim Sistemi Çalışmaları kapsamında, Başkanlığımız 2016 yılı iç tetkik toplantısı gerçekleştirildi 10.02.2017 Bakanlığımız Kalite Yönetim Sistemi Çalışmaları kapsamında, Başkanlığımız 2016 yılı iç tetkik toplantısı gerçekleştirildi.
Program Otoritesi Başkanımız Müsteşar Yrd. Sn. Mücahit DEMİRTAŞ ve Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER ile Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin röportaj gerçekleştirildi 10.02.2017 Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin görünürlüğün arttırılması amacıyla Başkanlığımız bünyesinde yürütülmekte olan CAP (Communication Action Plan) projesi kapsamında, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Lale ŞIVGIN tarafından Program Otoritesi Başkanımız Müsteşar Yrd. Sn. Mücahit DEMİRTAŞ ve Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER ile Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin röportaj gerçekleştirildi.
ŞUSKİ Genel Müdürü Sn. Mehmet Hamdi US, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 09.02.2017 ŞUSKİ Genel Müdürü Sn. Mehmet Hamdi US, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, IPA-1 dönemi kapsamında inşaat aşaması devam eden Şanlıurfa Atıksu Arıtma Tesisi ve Kolektör Hattı Projemiz ile IPA-2 dönemi kapsamında hazırlık aşaması devam eden Viranşehir ve Ceylanpınar Katı Atık Projemiz hakkında bilgi paylaştılar.
Çorum Belediye Başkanı Sn. Alper ZAHİR, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i Ziyaret Etti 09.02.2017 Çorum Belediye Başkanı Sn. Alper ZAHİR ve beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, inşaat aşaması devam eden Çorum Entegre Katı Atık Projemiz hakkında bilgi paylaştılar.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki sayfa son sayfa