HABERLER

Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin röportaj "Anadolu Yerel Yönetimler" dergisinde yayımlanmıştır. 03.10.2017 Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin röportaj "Anadolu Yerel Yönetimler" dergisinin Ekim sayısında yayımlanmıştır.
Çalışma ziyaretine ilişkin TRT Haber kanalında yayımlanan haber videosunu izlemek için tıklayınız. 11.09.2017 Başkanlığımızca yürütülen ve nihai faydalanıcıları Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve TRT Genel Müdürlüğü olan “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamındaki 2 nci çalışma ziyareti 11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Belçika’nın başkenti Brüksel ve Fransa’nın başkenti Paris şehirlerinde gerçekleştirilmiştir.
Başkanlığımızca yürütülen “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamındaki 2 nci çalışma ziyareti Brüksel ve Paris şehirlerinde gerçekleştirilmiştir. 11.09.2017 Başkanlığımızca yürütülen ve nihai faydalanıcıları Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ve TRT Genel Müdürlüğü olan “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamındaki 2 nci çalışma ziyareti 11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Belçika’nın başkenti Brüksel ve Fransa’nın başkenti Paris şehirlerinde gerçekleştirilmiştir.
Sayın Bakanımız, Bakanlığımız personeli ile bayramlaştı. 05.09.2017 Sayın Bakanımız, Bakanlığımız personeli ile bayramlaştı.
Kurban Bayramı vesilesiyle Program Otoritesi Başkanımız Müsteşar Yrd. Sn. Mücahit DEMİRTAŞ ve Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER tarafından tebrik mesajı yayımlandı. 01.09.2017 Kurban Bayramı vesilesiyle Program Otoritesi Başkanımız Müsteşar Yrd. Sn. Mücahit DEMİRTAŞ ve Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER tarafından tebrik mesajı yayımlandı.
Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Arif GÜRKAN, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 11.08.2017 Merzifon Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Arif GÜRKAN, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti.
Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ulusal bir haber kanalına canlı yayın konuğu oldu. 06.08.2017 Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ulusal bir haber kanalının hafta sonu öğle bültenine canlı yayın konuğu olarak, Bakanlığımızın AB Yatırımları ile Çevre Yönetimi ve İlbank projeleri hakkında bilgi verdi.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. Lutfullah TURANLI, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 04.08.2017 Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı Sayın Prof.Dr. Lutfullah TURANLI, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti.
Bulancak Su ve Atıksu Projemizin Aylık İzleme Toplantısı Gerçekleştirildi 21.07.2017 Bulancak Su ve Atıksu Projemizin 14 üncü aylık izleme toplantısı, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER başkanlığında gerçekleştirildi.
Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ulusal bir haber kanalına canlı yayın konuğu oldu. 11.07.2017 Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ulusal bir haber kanalına canlı yayın konuğu oldu ve Başkanlığımız faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi.
Dünya Bankası Türkiye Altyapı Direktörü Sn. Tamara SULUKHIA ve beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 10.07.2017 Dünya Bankası Türkiye Altyapı Direktörü Sn. Tamara SULUKHIA ve beraberindeki teknik heyet, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti.
Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ASKİ Genel Müdürü Sn. Necmettin TAHİROĞLU'nu ziyaret etti. 10.07.2017 Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, ASKİ Genel Müdürü Sn. Necmettin TAHİROĞLU'nu ziyaret etti.
Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya iştirak etti. 07.07.2017 Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya iştirak etti.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Cumali ATİLLA ve DİSKİ Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti. 05.07.2017 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Cumali ATİLLA ve DİSKİ Genel Müdürü Sn. Ahmet KARADAĞ, Başkanımız Sn. İsmail Raci BAYER'i ziyaret etti.
Sayın Bakanımız, Bakanlığımız personeli ile bayramlaştı. 03.07.2017 Sayın Bakanımız, Bakanlığımız personeli ile bayramlaştı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 sonraki sayfa son sayfa